VASİKAD’DAN PODOVAN’A ZİYARET

VASİKAD’DAN PODOVAN’A ZİYARET

Van Sanayici İş Kadınları Derneği (VASİKAD) Yönetim Kurulu Başkanı Özge Burak Değer, dernek üyeleri ile birlikte Podovan Ayak Bakım Merkezi’ni ziyaret etti.


Yönetim kurulu ile birlikte derneğe bağlı iş kadınlarını ziyaret ettiklerini belirten VASİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Özge Burak Değer, bu kapsamda Podovan Ayak Bakım Merkezi Kurucusu Selma Değirmenci’yi ziyaret ettiklerini söyledi. VASİKAD’ı nher geçen gün büyüyen bir aile olduğunu ifade eden Değer, “Her hafta bir üyemizin iş yerini ziyaret ederek hem birbirimiz ile kaynaşıyor hem de üyelerimizin farklı işyerlerini tanıma fırsatı elde ediyoruz. Farklı iş sektörlerindeki kadınlarla beraber bir araya gelerek birbirlerini destekleyen bir platform oluşturmayı hedefliyoruz ve bu yönde ilerliyoruz” dedi.

Podovan Ayak Bakım Merkezi Kurucusu Selma Değirmenci ise VASİKAD Başkan ve üyelerinin kendisini ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Başkan ve yönetim kurulu üyelerinin bizleri iş yerlerimizde ziyaret etmeleri bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Ben kendilerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: VAN HABER ( https://vandahaber.com/vasikad-dan-podovan-ayak-sagligi-merkezi-ne-ziyaret-etti/25905/ )